Protiskluzové lepicí pásky2019-02-17T17:17:43+00:00

Protiskluzové lepicí pásky

Protiskluzové lepicí pásky pro uzavírání kartonů

  • Papírové lepicí pásky pro prachotěsné a bezpečné zavírání kartonů
  • Bezpečná paletizace a stohování díky protiskluzovému povrchu pásky
  • Lehce potisknutelné – návod, čárový kód, informace o výrobku atd.
  • Ruční nebo automatické lepení
  • Velice ekologické lepení a fixace 100% recyklovatelný

Protiskluzová lepící papírová páska vyrobená podle DIN 55475 je přátelská k životnímu prostředí a slouží k uzavření všech typů a velikosti kartonů. Chrání zboží před nečistotami a jsou velice snadno recyklovatelné. Pásky jsou odolné proti stárnutí, změnám klimatu a vyblednutí. Protiskluzový povrch pásky zabraňuje posuvu kartonu a tím působí jako další bezpečnostní opatření při přepravě.

Lepící papírové pásky poskytují vynikající ochranu proti krádeži. Speciální lepidlo, aktivované vodou, pásku rychle spojí s kartonem a tím vytvořící pevnou vazbu. Jakékoli neoprávněné otevření je okamžitě zřejmé.
Lepící papírové pásky jsou ideální volba pro bezpečné balení léčiva a kosmetika, potraviny
a elektronických součástek! Toto můžete zvýšit i vlastním unikátním potiskem.

Protiskluzová lepící pásky jsou vhodné pro aplikace v plně automatické balící lince, stejně tak jako pro poloautomatickém nebo manuálním aplikace. Pásky jsou k dispozici v rolích, které mají délku až 1000 metrů. Šířka, barva a síla pásky mohou být navrženy tak, aby splňovali požadavky zákazníka. Pro zvýšení pevnosti, mohou být vyztužené pásky volnými syntetickými vlákny nebo pásky, které jsou jako sendvič kde je skelné vlákno mezi dvěma vrstvami Kraft papíru. Na přání může být integrován i trhací proužek k rychlému a bezpečnému otevírání kartonů bez použití ostrého řezacího
nástroje.

Papírové protiskluzné lepicí pásky jsou reklamní plochou zdarma! Protože oni mohou být snadno potištěny čárovými kódy. Jsou dispozici v různých šířkách, které poskytují dostatek prostoru pro reklamní tisk a logo společnosti. Mohou být potištěny ve všech běžných barvách.

Nevíte si rady s výběrem?

Rychlý dotaz

Máte zájem o naše produkty?

Vytvořit poptávku