Ukázky aplikací LNP

LNP systémy jsou vhodné pro papírové pytle:

LNP systémy pracují dobře na papírových pytlích, protože pytle "odpočívají" na paletě, což je dobré pro vytvoření  silného  pouta. Pytle pak sedí snadněji na paletě vzhledem k tomu, pytle bez LNP lepidla mají tendenci "téci", a to způsobuje destabilizaci palety při zatížení. Papírové pytle se obvykle používají v potravinářství jako například pro mouku, cukr, sůl a souvisejících výrobků a ve stavebnictví k výrobě cementu, malt a lepidel.

LNP systémy jsou vhodné pro lepenkové krabice:

potištěný nebo nepotištěný plochý povrch  kartonové krabice je ideální  pro  systém LNP. Výrobci jsou schopni udělat zásadní úspory tím, že omezí nebo zruší použití stretch fólií. Naši zákazníci také ušetří peníze, protože mají méně plastového odpadu, který musí  poslat na skládku.

A stále více výrobců přechází na skupinové  maloobchodní balení, bez dalších  maloobchodních obalů. LNP systémy zajištění kartony bez poškození, když jsou odebrány z palety pro založení do regálu v supermarketu.

LNP systémy jsou vhodné pro plastové pytle:

LNP systémy pracují dobře i s plastovými pytly, protože pytle "odpočivají" na paletě a  to pomáhá k vytvoření silného pouta. Pytle pak sedí snadněji na paletě vzhledem k tomu, pytle bez LNP lepidla mají tendenci "téci", a to způsobuje destabilizaci palety při zatížení. Plastové pytle se obvykle používají v průmyslu potravinářském pro mouku, cukr, sůl a souvisejících výrobků, v průmyslu stavebním pro produkty na bázi cementu,v chemickém průmyslu, a průmyslu krmiv jako  zemědělské produkty.

LNP systémy jsou dobré pro smršťovací fólií:

LNP systémy pracují dobře se smršťovací fólií. Stále více výrobců  přechází na skupinové balení do smrštitelné fólie, bez dalších obalů na maloobchodníky.

LNP systémy zajištují kartony bez poškození, když jsou odebrány z palety pro založení do regálu v supermarketu. Smrštitelná fólie se obvykle používají v průmyslu u nealkoholických nápojů a minerálních vod a piva.

Poptávka